Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bioinformatyk poszukiwany Potrzebuje pomocy z bioinformatyki,jeśli znacie kogoś to prosze o kontakt....
nana
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 28 października 2005

FRANCUSKI (: poszukuje korepetytora!!! jw chodzi o przygotowanie do matury gg 2001572
~dorotta
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 26 października 2005

poszukuje nauczyciela angielskigo-poziom CAE Poszukuję nauczyciela angielskiego. Mieszkam w Gdyni.
~emt
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 23 października 2005

rozmowy o śmierci Dlaczego nie potrafimy mówić o śmierci? Dlaczego o tym, co spotka każdego z...
~Gosia Sobczak - Zamorska
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 24 października 2005

3Dsmax potrzebuje kursu albo prywatnych lekcji z programu 3Dsmax......prosze o...
~to ja lub nie ja ;)
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 22 października 2005

Forum Wydziału Fil-His Zapraszam serdecznie na otwarte dziś nieoficjalne forum wydziału...
~redaktor
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 12 października 2005

WSAiB na kieleckiej Pilnie proszę o opinie na temat tej uczelni.
~Studentka
3

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 28 września 2005

korki z matmy / fizy jestem studenetem PG ETI I rok, zakres gim i liceum.. najchętniej okolice...
piorek
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 9 października 2005

zakupię podręczniki TCh na Pg 1Rok chętnie odkupię podręczniki z matmy (Żakowski; Krysicki Analiza mat. w zad.;...
~karina
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 8 października 2005

marketing na UG Czy ktos z was moze studiuje marketing na Uniwersytecie Gdańskim i moglby mi...
slonko
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 8 października 2005

hiszpanski czesc ! Mam takie pytanko. Uczylam sie przez rok hiszpanskiego w Profi-Lingua...
pams
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 25 września 2005

ETI? a czy na na ETii jest cięzko?
~TO JA
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 5 października 2005

Politechnika Gdańska- jaki wydział ?? mam takie pytanko do studentow pg ktory z podanych kierunkow najlepiej wybrac...
~Heniek
4

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 28 lipca 2005

Dla rozpoczynających kurs w Empiku Pre-Intermediate i nie tylko Sprzedam podrecznik i zeszyt ćwiczeń Wavelength Pre-Intermediate....
~katibrown
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 3 października 2005

WSSE vs GWSH(pilne) pozdro szukam ludzi studiujacych w nastepujacych uczelnia na kierunku...
~trope
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 26 września 2005

Politechnika Gdańska Witam! Czy ktos sie orientuje ile osob przypadalo na jedno miejsce w zeszlym...
MaCiEjOo
8

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 12 maja 2005

TOEFL Chetnych do nauki bezposrednio pod ten egz zapraszam do kontaktowania sie ze...
~studentka
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 22 września 2005

KURS NA RATOWNIKA! Czy ktoś z Was ma może jakies namiary na basen w Gdańsku, w którym będzie...
~Olka
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 16 września 2005

Nauka Gry Na Gitarze Witam! Jeśli kogoś interesują lekcje gry na gitarze-zapraszam! W 2004 zdałem...
~uhuru
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 15 września 2005

Szkoła PROFICIENCY w Sopocie Chciałabym się zapisac na kurs intensywny jezyka angielskiego do tej szkoły....
~EZd
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 15 września 2005

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52144

postów

37625

wątków

do góry