ZooExpress.pl

Sklepy zoologiczne

Gdańsk, Kartuska 493

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam zakupy w Zooexpress. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zakupu karmy Royal Canin w Zooexpress .Jest tam...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

polecam wątek zamknięty polecam
~ulisses
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Niedrogo i szybko wątek zamknięty Dobra oferta specjalistycznych karm dla kotów oraz żwirków. Błyskawiczna...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

bardzo szybko, sprawnie i miło wątek zamknięty Sklep jest super szybki i obsługa jest bardzo miła. Można na nich liczyć.
~olllla
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

tanio, szybko i wygodnie wątek zamknięty od dłuższego czasu kupuję karmę dla mojego psa w zooexpresie. jest tam duży...
~dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

POLECAM wątek zamknięty Bardzo lubi kupować w zooekspresie. Nie dość że szybko, tanio to jeszze do...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Niezadowolony (były) klient wątek zamknięty Zamowilem produkty za punkty (trzeci raz to samo zamowienie - prawie 500pkt.)...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Zadowolona, stała klientka wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, ekspresowa wysyłka oraz dostawa...
~EWE
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

korzystam od dawna !!! wątek zamknięty Karmę dla mojego labradora kupuję od 4 lat tylko w zooexpressie i nigdy mnie...
~ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Świetny sklep wątek zamknięty polecam korzystanie z tego sklepu, duża gama produktów, szyba dostawa (na...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

zooekspress.pl wątek zamknięty Od kilku lat korzystam z zooekspress. Dostawa zawsze jet na czas, bez...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

Express w pewnym słowa znaczeniu wątek zamknięty Jeszcze tak szybko nie otrzymaliśmy karmy. I co jest na duży plus kurier...
~kaśka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

NIE MA DO CZEGO SIĘ PRZYCZEPIĆ :) wątek zamknięty Jak w nagłówku - wszystko szybko sprawnie i elegancko. Pozdrawiam serdecznie...
~Piotr Łasowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

OBSŁUGA wątek zamknięty REWELACYJNA OBSŁUGA SZYBKA DOSTAWA I BARDZO DOBRY KONTAKT POZDRAWIAM I POLECAM
~MARIAN
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

szybka obsługa w Gdańsku :) wątek zamknięty Super szybka obsługa - dostawa tego samego dnia na terenie Gdańska bardzo...
~sanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 grudnia 2013

Prawdziwy Express wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałam z tego sklepu internetowego. Chciałam sprawdzić,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 grudnia 2013

Wyjątkowy sklep wątek zamknięty Dzień dobry Już od kilku lat kupuję za pomocą internetu w tym sklepie i...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 grudnia 2013

Zadowolony klient wątek zamknięty Zamawiam karme w zooexpress od dawna i ani razu sie nie zawiodlem. Dostawa na...
~tg
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

Super sklep wątek zamknięty Robię zakupy w tym sklepie dla moich 2 beagli i kota od nie pamiętam kiedy....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2013

Szanowni Panstwo pracujacy w tym sklepie wątek zamknięty Robie u WAS Zakupy od ponad roku. Jestem zawsze bardzo uprzejmie obsluzona i...
~Elzbieta Stachura
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry