ZooExpress.pl

Sklepy zoologiczne

Gdańsk, Kartuska 493

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dominik - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry sklep. Rewelacja jeśli nagle orientujemy się, że karma się za...
~Dominik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i szybka dostawa.Mój Corsiak zawsze się cieszy gdy...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

MS - opinia wątek zamknięty Polecam. Korzystam od wielu lat. nigdy się nie zawiodłem.
~MS
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

L - opinia wątek zamknięty Rzetelna firma, szybka obsługa, możliwość zamówienia kuriera zarówno na rano...
~L
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Marta i psinka - opinia wątek zamknięty Nasz ulubiony sklep! Zamówione i dostarczone tego samego dnia! Powinny też...
~Marta i psinka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 września 2020

Karola - opinia wątek zamknięty brak informacji, że za ponowną próbę doręczenia naliczana jest opłata 12 zł...
~Karola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Katarzyna Wilk - opinia wątek zamknięty Nazwa firmy najlepiej mowi za siebie. Zrezygnowalam z innej platformy na...
~Katarzyna Wilk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Często korzystam z dostawy na terenie trojmiasta - super ułatwienie w nagłych...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2020

piotr - opinia wątek zamknięty Super sklep. Zamówienie realizowane następnego dnia z dostawą do domu. Polecam
~piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lipca 2020

rafal - opinia wątek zamknięty Rewelacyjny sklep, dzisiaj zamawiasz dzisiaj dostarczają. Ceny...
~rafal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z usług ZooExpress
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

AB - opinia wątek zamknięty Szybko. Tanio. Bez problemu. Dostawa za pomocą zoo ekspres trójmiasto
~AB
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 czerwca 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Dostawa szybka. Karmy w dobrych cenach .
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 czerwca 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Szybko profesjonalnie wszystko ok . Polecam
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 czerwca 2020

Nastia - opinia wątek zamknięty Mój ulubiony sklep. Dzięki za cudowną obsługę :)
~Nastia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 czerwca 2020

Zdzisława Przybysz - opinia wątek zamknięty Szybko ,sprawnie bez zbędnych formalności! Dziękuję!
~Zdzisława Przybysz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 czerwca 2020

Ewa Żynda - opinia wątek zamknięty od pewnego czasu korzystam z zaopatrzenia dla mojego shitzu w Zooeksprex i...
~Ewa Żynda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Wszystko jak należy. Duży wybór produktów. Ceny bardzo dobre. Kurier...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Polecam. Dostawa szybka. Karmy w dobrych cenach i renomowanych producentów
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2020

Meg - opinia wątek zamknięty Świetna opcja dostawy tego samego dnia na terenie Trojmiasta
~Meg
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry