Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wymiana pieca gazowego co i zasobnika cieplej wody wątek zamknięty Po wymianie pieca co oraz zainstalowaniu zasobnika mogę polecić firmę jako...
~M. Janowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Polecam! wątek zamknięty Firma robiła nam przyłącze gazu. Pana znalazłam na portalu Trójmiasto,...
~Rodzina z Jasienia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

Szybko, Solidnie, Fachowo, Czysto. wątek zamknięty Instalacja gazowa, co i cwu z montażem pieca. Firma wykonała profesjonalnie....
~Krzysztof C.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

ODRADZAM! wątek zamknięty witam, stanowczo odradzam korzystanie z uslug tego pana i jego pracownikow....
~magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

wzorowa firma! wątek zamknięty Nieczęsto używam słowa "wzorowy" w stosunku do wykonawców, ale tym razem nie...
~P.Moszkowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

Na kłopoty... Włodarczyk wątek zamknięty Miły, sympatyczny Pan... profesjonalny pod każdym względem... wytłumaczy,...
~Beata
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2011

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Usługa wykonana w tempie ekspresowym, przez fachowca. Bardzo porządna firma....
~Bartosh
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Profesjonalizm na najwyższym poziomie wątek zamknięty Solidność, rzetelność, terminowość, przystępna cena, a także pełna informacja...
~Alina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

polecam wątek zamknięty piątek wieczór...montaż szafek..i problem, nie ma kto podłączyć kuchenki...
~justyna p.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

Szybko i solidnie. wątek zamknięty Zleciłem Panu Włodarczykowi montaż centralnego ogrzewania z piecem...
~Adam z wrzeszcza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

Firma godna polecenia. wątek zamknięty O wyborze tej firmy, a nie innej zdecydowałam się po przeczytaniu...
~MAŁGORZATA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 grudnia 2010

Solidna firma wątek zamknięty szybko, sprawnie i miłej atmosferze przeprowadzony montaż ogrzewania gazowego...
~Jasiński
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 października 2010

pełna profesja! wątek zamknięty Polecam gorąco tego specjalistę. Pan naprawdę zna się na rzeczy. Przyjechał...
~o_edyta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

73

wątków

do góry