Ośrodek Szkolenia Kierowców Morena

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - opinia wątek zamknięty Świetny instruktor. Spędziliśmy razem trochę godzin po mojej długiej przerwie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

Maks - opinia wątek zamknięty Świetni instruktorzy,bardzo fajna przyjazna atmosfera,polecam!!
~Maks
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 grudnia 2020

Dorota S. - opinia wątek zamknięty Polecam w 100% OSK morena Wszyscy instruktorzy są na 6 a wszczególnosci P....
~Dorota S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

Sylwia Z. - opinia wątek zamknięty 8 godzin jazdy z instruktorem Łukaszem K. i egzamin zdany za pierwszym...
~Sylwia Z.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty W OSK Morena wzięłam pakiet jazd dodatkowych po dość długiej przerwie po...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2020

Marta K. - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę jazdy Morena. Jeździłam z Łukaszem L. Zdałam za...
~Marta K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2020

Przemysław Śmiechowicz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam OSK Morena, mili i pomocni ludzie.
~Przemysław Śmiechowicz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Szkoła bardzo dobra, jestem bardzo zadowolona. Zajęcia teoretyczne sa...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Super atmosfera zarówno w czasie wykładów jak i podczas jazd. Polecam całym...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2020

Dorota M. - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, super Pan Wykładowca, bardzo fajnie prowadzone zajęcia....
~Dorota M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2020

Mariusx - opinia wątek zamknięty Sympatyczna atmosfeta i super instruktor.
~Mariusx
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 czerwca 2020

Dudek - opinia wątek zamknięty Bardzo obrazowo tłumaczona teoria a jazdy wogole niestesujace. polecam!
~Dudek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 czerwca 2020

Roksana - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkola nauki jazdy i P. Tomek instruktor również bardzo...
~Roksana
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 czerwca 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła super jazdy instruktor
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2020

Basia A. - opinia wątek zamknięty Polecam, bardzo sympatycznie spędzony czas i zakończony sukcesem P. Łukasz...
~Basia A.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Pan Wykładowca i Łukasz K. są bardzo dobrymi...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lutego 2020

NataszaB - opinia wątek zamknięty Pana Łukasza L. zawsze ma czas, świetnie uczy, zabawny i miły człowiek :)...
~NataszaB
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Mirella - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam OSK Morena, chyba trafiłam na najlepszą szkołę w Gdańsku :)...
~Mirella
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Olga - opinia wątek zamknięty Jest super szkola jazdy. Doskonale prowadzony jest i kurs teoretyczny i...
~Olga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 grudnia 2019

Kosior - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Łukasza :) Jedyny instruktor, który zwrócił uwagę na źle...
~Kosior
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 grudnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
193

postów

167

wątków

do góry