Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie polecam wszystkim! wątek zamknięty Tydzień temu zdałam egzamin na kat. B za drugim razem . Jestem bardzo...
~Beata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

:) wątek zamknięty Do Auto-lidera trafiłam przez kolegę, który uczył się w tej szkole....
~Natalia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

Ekstra wątek zamknięty Moim instruktorem była pani Monika,miła,bardzo dobrze tłumaczyła i cierpliwie...
~Iwona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 października 2009

Niemożliwe stało się możliwym!!!!!!! wątek zamknięty Dziękuję Panu Rafałowi R. za wszystkie godziny wspólnej jazdy - niektóre...
~Ania L.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 października 2009

NAJLEPSZY OSK W POLSCE!!!!!!!! wątek zamknięty Jazdy zaczełam w czerwcu, po 5 godzinie Pan Rafał R powiedział mi, że umiem...
~Anecia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

kat. A rewelacja wątek zamknięty Jakiś czas temu uczęszczałam na kurs kat B, zdałam za pierwszym razem, teraz...
~iza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 października 2009

AUTO-LIDER - " WYŻSZA KULTURA JEŻDŻENIA " wątek zamknięty Egzamin państwowy na kat.A zdany za pierwszym razem - to efekt...
~**Rafał**
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 października 2009

Kolejny zadowolony klient wątek zamknięty Egzamin na kat. A zdany za pierwszym podejsciem. Polecam ta szkole, skuteczni...
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 października 2009

Zdecydowanie TAK!!!! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy szczególnie jeżeli chodzi o jazdy dodatkowe przed...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 października 2009

Pozytywnie! wątek zamknięty Gorącą polecam ten ośrodek szkolenia kierowców. Zajęcia prowadzone bardzo...
~Damian R.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 października 2009

SUPER POLECAM !!! wątek zamknięty ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! WŁAŚNIE ODEBRAŁAM DOKUMENT:) Szkołę i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 października 2009

Polecam ! wątek zamknięty Bardzo polecam ten ośrodek, a w szczególności instruktora p. Andrzeja....
~Damian J.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 października 2009

Wielkie podziekowania dla Całego zespołu Auto-Lider !!! wątek zamknięty Co tu dużo pisać :) Jeden z najlepszych Ośrodków Szkolenia Kierowców w...
~Robert O.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 września 2009

GORACO POLECAM wątek zamknięty Auto Lider to fantastyczna szkoła . Jazdy miałam z panem Rafałem R który jest...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 września 2009

Super szkoła dla każdego wątek zamknięty Fantastyczny ośrodek.Bardzo przystępnie wykładana teoria. Jazdy z Panem...
~Jola K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 września 2009

Gorąco polecam wątek zamknięty Jestem uczniem Rafała R., w tajniki sztuki prowadzenia samochodu wprowadzał...
~Wojciech Gajewski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 września 2009

Najlepszy Pan INSTRUKTOR:-)!!! wątek zamknięty Rafał R.jest super!!!lepiej trafic nie mogłam:-) chce podziękować Rafałowi...
~Basia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 września 2009

serdecznie polecam!!! wątek zamknięty AUTO-LIDER TO SZKOŁA,ZA KTÓRĄ SIĘ TĘSKNI.CZĘŚĆ TEORETYCZNA PRZEDSTAWIONA...
~joanna malinowska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 września 2009

POLECAM !!!:) wątek zamknięty Ukończyłam kurs w tym ośrodku i zdałam egzamin za pierwszym razem za co...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 września 2009

Polecam! wątek zamknięty Rewelacyjna szkoła...Pełna profesjonalnośc. Dziekuję Panu Rafałowi za naukę....
~ania_k
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
414

postów

403

wątków

do góry