Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Polecam ośrodek RondoBis, bardzo mila atmosfera, instruktorzy bardzo...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

:) wątek zamknięty Na prawdę polecam. Poziom nauki wysoki, instruktorzy uprzejmi.
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Serdecznie polecam naukę w RondoBis! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, umiejętności przekazania wiedzy przez instruktorów...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Pan Radek:) wątek zamknięty Polecam Rondo Bis!!! Jeździłam z Panem Wojtkiem i Radkiem oby dwoje godni...
~Sabina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Pan Marcin Stiefel wątek zamknięty Bardzo polecam Rondo Bis w Rumi. Dzięki cierpliwości i dokładności...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Wykłady bardzo ciekawie prowadzone, instruktor trochę marudny, naprawdę...
~Zielona :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Instruktor Tadeusz Szlendak wątek zamknięty To jest jeden z najlepszych nauczycieli nauki jazdy . Spokojny , inteligentny...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

Polecam szkołę RONDOBIS! wątek zamknięty Wybrałam szkołę Rondobis w Pucku i był to dobry wybór. Chciałam podziękować...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Mega Polecam!! wątek zamknięty Bardzo polecam ten ośrodek szkoleniowy a szczególnie mojego instruktora...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Szybko.Skutecznie i na temat :) wątek zamknięty Kurs zrealizowany szybko, przyjemnie i co najważniejsze z efektem. Na teorię...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

POLECAM SZKOŁĘ RONDOBIS JAKO NR 1 W TRÓJMIEŚCIE! wątek zamknięty Właśnie zdałam egzamin za 1 razem!! i muszę swoje ogromne podziękowanie...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

Rondo bis super! wątek zamknięty Polecam szczerze Rondo bis, kompetentne panie w biurze wszystko wytlumacza,...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

Polecam Rondobis! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim przyszłym kierowcom szkołę Rondobis. Pod względem...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim Rondobis. Wykłady świetnie przygotowują do egzaminu...
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Polecam ! wątek zamknięty Polecam wszystkim szkołę Rondobis a w szczególności instruktora p.Darka za...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

L.Radek wątek zamknięty Polecam szkołę Rondobis, w szczególności instruktora pana Radka, który swoją...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Instruktor Jacek Wiśnicki wątek zamknięty Przede wszystkim część teoretycznie była z bardzo kompetentnym Panem,...
~Iwona Skoczek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Z całego serca polecam!! wątek zamknięty Polecam ośrodek szkolenia Rondobis. Jestem bardzo zadowolony z jakości...
~Przemek Rynkiewicz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

Pan Marcin wątek zamknięty Na lepszego instruktora chyba nie mogłam trafić! Pan Marcin zawsze wszystko...
~kama☆
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Jest to już mój drugi kurs przeprowadzany w tym ośrodku. W 2011 była to...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
396

postów

383

wątków

do góry