Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ekspertyza tarasu i stropu wątek zamknięty ekspertyza tarasu i stropu Szczerze i bez obaw polecam usługi Pana Wojciecha...
~magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

Pomoc w odborze mieszkania wątek zamknięty Pan Wojciech pomógł Nam w odbiorze nowego mieszkania. Sprawdził wszystko...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Swietny fachowiec wątek zamknięty Skuteczny, rzeczowy, życzliwy! Dysponuje czasem nawet po godzinach pracy,...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

ekspertyza lazienki wątek zamknięty ekspertyza zostala wykonana rzetelnie , bardzo dokładnie .Opinie otrzymalam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

Inspekcja Domy przed Kupnem wątek zamknięty Precyzyjna i dobra robota. Polecam.
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Inspekcja Domu przed kupnem wątek zamknięty Wynająłem Pana Wojciecha do inspekcji domu przed zakupem by nie narażać się...
~Artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

Profesjonalnie wątek zamknięty Przy wyborze mieszkania wynajęliśmy pana Wojciecha do oceny stanu...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

Niewielka cena jak za sprawdzenie mieszkania mającego służyć kilkadziesiąt lat. wątek zamknięty Pan Wojciech Niestrawski pomógł mi w odbiorze mieszkania. Przede wszystkim...
~Świeżo upieczony właściciel mies
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Inspekcja mieszkania wątek zamknięty Skorzystałem z usługi przeprowadzenia przeglądu przedodbiorowego mieszkania....
~Witek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Polecam! wątek zamknięty Pan Wojciech uczestniczył w odbiorze mieszkania. Sprawdzenie newralgicznych...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

dobrze wydane pieniądze wątek zamknięty Witam. Skorzystaliśmy z usług Pana Wojciecha na początku roku. Oględzinom...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

POLECAM wątek zamknięty polecam firmę ERA BUD zleciłem firmie ERA BUD budowę mojego domu. Niewiem co...
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

Rzetelne usługi za niewygòrowane opłaty wątek zamknięty Mieszkam od blisko 30 lat poza Polska - zatrudnilem Pana Wojtka żeby dogladal...
~Sławek Zykus
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lipca 2013

Lawendowe wątek zamknięty Wszystkim polecam. Miły i szybki kontakt, szybkie i profesjonalne wykonanie...
~mieszkanka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

Osiedle Bursztynowe wątek zamknięty Polecamy. Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej jednego z budynków na Osiedlu...
~zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

POLECAM wątek zamknięty Panowie z firmy dokonali u mnie badania budynku kamerą termowizyjną, pełen...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lutego 2013

Super wątek zamknięty Jak dla mnie super, prowadził dla mnie nadzór nad budową domu. Jesteśmy...
~kaz73
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry