Wulgar

Wulkanizacja Warsztaty samochodowe Pomoc drogowa

Gdańsk, Kurierów Armii Krajowej 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wymiana zderzaka wątek zamknięty Wymiana przedniego zderzaka poszła bardzo sprawnie! Podkresliłem przy...
~Anton
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Świetny warsztat, godny polecenia! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa oraz jakość usług świadczona przez warsztat...
~Lewy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

bardzo schludny i rzetelny warsztat . wątek zamknięty polecam wszystkim ! gdy przyjechałem tam pierwszy raz zrobili ci ludzie na...
~Marian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Wymiana przedniej szyby TOYOTA YARIS wątek zamknięty Sprawna wymiana zbitej przedniej szyby w toyota yaris. Od serca polecam!...
~Lidia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Poprosiłam o wymianę żarówek oraz szybki przegląd. Wszystko poszło super!...
~Ania Anka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Polecam w 100% wątek zamknięty Super obsługa, wszystkie usterki usunięte, a wymiany eksploatacyjne wykonane...
~Mago
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Królowa lawet wróciła na drogi! wątek zamknięty Padło mi zawieszenie z przodu, ale postanowiłem dojechać ostatnimi siłami na...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Polecam wszystkim "drifterom" wątek zamknięty Podczas powrotu z pracy w okolicach 6 rano na letnich oponach wpadłem w mały...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 listopada 2016

Warty polecenia warsztat samochodowy wątek zamknięty Naprawdę warty polecenia warszta samochodowy sumienne wyceny naprawy - bez...
~KAROL KAROL
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Super!!! wątek zamknięty Konkretna obsługa, ceny bardzo dobre i nie ma naciągania. Pojechałem wymienić...
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

POLECAM! wątek zamknięty Mega obsługa, szybkość naprawy niczym błyskawica 😛 auto oddałam ze...
~Laura
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

polecam !!! wątek zamknięty Bardzo mila obsluga , sprawna wymiana usterki i najwiekszy plus -propozycja...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

10/10 wątek zamknięty Polecam, bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa, przystępne ceny. Korzystam...
~Xxy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Świetna robota!!! wątek zamknięty Obsługa perfekcyjna, miła atmosfera, super jakość części jak i robocizny,...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Nie wymieniają od razu pół samochodu wątek zamknięty Pojechałem do nich z zapadającym się pedałem sprzęgła w Lagunie. W sumie nie...
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2016

Naprawa klimatyzacji w mercedesie w 169 wątek zamknięty Byłem w kilku warsztatach i w każdym chcieli wymienić praktycznie wszystko co...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Polecam wszystkim, bardzo dobry warsztat wątek zamknięty Z czystym sumieniem moge polecic ten warsztat, korzystam z uslug warsztatu,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

Najlepszy warsztat w Trójmiescie ! wątek zamknięty Rzeczy nie możliwe załatwiają od ręki ! Pełen profesjonalizm, rzetelna...
~Leszek Vectra C
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Szybka, fachowa i miła obsługa w przystępnej cenie. Dla nich naprawdę liczy...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Profesjonalizm w pełnym znaczeniu wątek zamknięty Jestem mile zaskoczony korzystaniem z uslug warsztatu "Wulgar". Profesjonalne...
~Golfmaniam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry