Atelier bra Madalena

Bielizna

Gdańsk, Przytulna 25/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super doświadczenie! wątek zamknięty W ramach "babskiego wieczoru" zaprosiłyśmy Magdę, ciekawe, co przyniesie ta...
~Maja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 stycznia 2015

Warto skorzystać! wątek zamknięty Pani Magda to osoba pełna profesjonalizmu, pasji i zaangażowania. W pełni...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Cudownie spędzony czas wątek zamknięty Przyznam, że byłam sceptyczna, jednak do skorzystania z usługi przekonała...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

rewelacja wątek zamknięty dziewczyny zdecydowane TAK, rewelacyjna obsługa, podejście. To tak naprawdę...
~emila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

subtelność i profesjonalizm w jednym wątek zamknięty Polecam usługi Magdy za jej profesjonalizm, dyskrecję i indywidualne...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Wspaniała odmiana! wątek zamknięty Polecam każdej kobiecie - zarówno ze względów estetycznych, jak i...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

Jola - opinia wątek zamknięty Pani Magda, profesjonalna, miła osoba, która wrerszcie pomogła mi w doborze...
~Jola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Po raz pierwszy czuję się w pełni kobietą wątek zamknięty Skorzystałam niedawno z usługi brafitterskiej oferowanej przez Magdę i wiem,...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

wreszcie coś pasuje! wątek zamknięty Długo wahałam się czy skorzystać z tej usługi ... jednak kolejna "wpadka" z...
~iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

Piękne kobiety-piękny biust. wątek zamknięty Polecam!!! Profesjonalna, miła, dokładna, cierpliwa i przede wszystkim...
~Anna z Gdańska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

Superrr! wątek zamknięty Polecam jak najbardziej. Nareszcie mam biust na odpowiedniej wysokości a do...
~Edi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

pozytywnie :) wątek zamknięty Dziś razem z koleżanką skorzystałyśmy z usług p. Magdy, jest to pozytywna i...
~Martyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

biust w dobrych rekach wątek zamknięty po 3 porodach mój biust znajdował się w oplakanym stanie. dzieki Magdzie,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i fachowe doradztwo. Pani Magda słucha...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry