Logopeda Hanna Łosińska

Logopedzi

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 36A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zdecydowanie polecam wątek zamknięty Polecam zajęcia u Pani Hanny, terapeuta oddany swojej pracy. Mój syn Mateusz...
~Tatiana
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

polecam wątek zamknięty Do Pani Hani trafiłam z synkiem (7-latek) w związku z niepłynnością mowy -...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Panią Hanię. Mój 4letni...
~Laura
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Logopeda z powołania wątek zamknięty Pani Hania jest osobą na właściwym miejscu. Serdeczna, zaangażowana w to co...
~Sandra
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Profesjonalne zajecia z emisji glosu dla doroslych. Przemila atmosfera i...
~Seb
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lipca 2019

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Polecam gorąco. Bardzo profesjonalne i skuteczne zajęcia. Córka uczęszczała...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lipca 2019

Terapeuta z prawdziwego zdarzenia :) wątek zamknięty Pani Hania jest bardzo dobrym neurologopeda. Mój syn, który wymawiał...
~Ania
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lipca 2019

Polecam gorąco! wątek zamknięty Syn był objęty opieką logopedyczną Pani Hanny. Podczas pierwszej konsultacji...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Jagoda - opinia wątek zamknięty Pani Hania jest świetnym logopedą i bardzo ciepłym człowiekiem z...
~Jagoda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 czerwca 2019

Najlepszy logopeda w trójmieście ! wątek zamknięty Na spotkania do Pani Hani uczęszczam od około miesiąca. Była to świetna...
~Natalia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Wciąż pod ogromnym wrażeniem ;) wątek zamknięty Hania, jest cudnym logopedą z indywidualnym podejściem do klienta, którego...
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 czerwca 2019

Dziękuję za wszystko wątek zamknięty Zajęcia z Hanią są bardzo ciekawe, zabawne i - co najważniejsze - przynoszą...
~Dominik
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 czerwca 2019

Pani Hania jest niesamowita! wątek zamknięty Profesjonalizm w odpowiedniej cenie. Zajęcia odbywają się sprawdzonym...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Doskonały logopeda !!! wątek zamknięty Mój 3 letni syn trafił do Pani Hani z nieplynnoscia mowy/ wczesnym jakaniem....
~Małgosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

profesjonalnie i miło wątek zamknięty Jeśli ktoś ma problem z jąkaniem, to może bez zastanowienia udać się do Pani...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 stycznia 2019

Polecam jąkającym się wątek zamknięty Jąkałam się od wczesnego dzieciństwa, odwiedziłem wielu specjalistów, jednak...
~Anna L.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 grudnia 2018

Polecam Panią Hannę z czystym sumieniem wątek zamknięty Pani Hanna ,Jest wspaniałym terapeutą. W trybie praktycznie natychmiastowym...
~Paulina Szmigielski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 grudnia 2018

Polecam zajęcia z panią Hanią wątek zamknięty Polecam zajęcia z języka polskiego. Jestem bardzo zadowolony z efektów....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2018

Bardzo szybkie efekty wątek zamknięty Mój syn trafił do gabinetu Pani Hanny 4 miesiące temu. Posługiwał się jedynie...
~Ilona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Profesjonalna pomoc i świetny kontakt z klientem wątek zamknięty Do gabinetu Pani Hanny trafiłam z powodu kłopotów z wymową głoski r. Po serii...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry