Logopeda Hanna Łosińska

Logopedzi

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 36A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalizm !!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z terapii . Stało się tak nie dlatego , że ktoś...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lipca 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam serdecznie zajęcia logopedyczne. Atmosfera spotkań jest zawsze bardzo...
~Daria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Najlepszy logopeda!!! wątek zamknięty Pani Hania to najlepszy terapeuta pod każdym względem. Bardzo dobry kontakt z...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Najlepszy logopeda wątek zamknięty Polecam serdecznie. Pani Hania to bardzo miła i sympatyczna osoba. Syn bardzo...
~Mama Oliwiera
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Bardzo polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Zajęcia są urozmaicone, w bardzo przyjaznej atmosferze...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Świetna terapeutka! wątek zamknięty Serdecznie polecam zajęcia z Panią Hanią. Mój syn od kilku lat uczęszczał na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Najlepszy logopeda w trójmieście! wątek zamknięty W 100% POLECAM Od dziecka miałem problemy z mową,w końcu zebrałem się i...
~A
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Nie trzeba było długo czekać...
~M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Gorąco polecam, prawdziwą specjalistkę!! wątek zamknięty Uczęszczam do Pani Hanny na zajęcia od 5 lat. Jest niezastąpiona osoba, z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Świetne efekty w przystępnej cenie! wątek zamknięty Z usług Pani Hanny korzystałam (a właściwie korzystała) moja córka od...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem!!! Problemy z mową pojawiły się u mnie po wypadku...
~Roland
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Super specjalistka! wątek zamknięty Pełna pasji i profesjonalizmu. Serdecznie polecam, pomogła mojemu synkowi!
~zadowolonamama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry