OKS Kate

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkółka, najlepsi instruktorzy, fajna atmosfera i super...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Martyna - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam osk kate, najlepsi instruktorzy w Gdańsku!
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

- opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Kate. Każdy instruktor daje z siebie wszystko żeby jak...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

polecam !!!! wątek zamknięty Po 13 latach przerwy postanowiłam ponownie podejść do egzaminu na prawo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

Fantastyczni! wątek zamknięty Po roku przerwy w jazdach, wyjeżdżone 3 i prawko zdane! Polecam z całego...
~Kinga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2019

polecam z całego serducha tą szkołę!!! wątek zamknięty Jak dla mnie ta szkoła jazdy jest najlepszaaaa. Wróciłam do prawa jazdy po...
~Monika Tczew
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Z całego serca polecam szkółkę Kate, teoria szybko przeprowadzona :) do...
~JB
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2019

Najlepsze szkoła jazdy ! wątek zamknięty Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości jaką szkołę wybrać, to może się już ich...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2019

Najlepsi:) wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku, miałam przygodę z innym osk I po roku...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2019

- opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku!!!
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Lepszej szkoły nie ma wątek zamknięty Cieszę się, że trafiłam na Osk Kate. Jazdy miałam głównie z Basią, polecam...
~Kursantka Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2019

W 100% polecam wątek zamknięty Nie da się iść do innej szkoły. Polecam jak najbardziej. Instruktorzy bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Dziękuję wątek zamknięty Dzięki Mateuszowi zdałam za pierwszym razem, chociaż uważałam , że nie nadaję...
~Anna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2018

Polecam wszystkim wątek zamknięty Do OSK Kate trafilam po kursie w innej szkole, po ktorym mialam lekka traumę....
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

Najlepsza szkoła wątek zamknięty Najlepsi instryktorzy pod słońcem
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

polecam!! wątek zamknięty Cudowna atmosfera i anielska cierpliwość dla kursantów. Instruktorki nauczają...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 października 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Super szkółka i wspaniali instruktorzy. Uczą z pasją i żeby wszystko liczba...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

za pierwszym wątek zamknięty Prawko robiłam 5 miesięcy z uwagi na pracę, natomiast wszystko zdane za...
~K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Najlepsze wątek zamknięty Instruktorka są rewelacyjne, maja wspaniałe podejście do ucznia. Anielska...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

polecam wątek zamknięty Całkiem przypadkowo trafilam na Panią Kasie, wzięłam sobie 2 godz jazdy...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry