OKS Kate

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsze !!! wątek zamknięty Najlepszy ośrodek, mogę polecić z całego serca !
~Żaneta ;)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Polecam ! wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy ! Katarzyna jako instruktor wymagająca,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Najlepsza szkoła jazdy! wątek zamknięty Polecam z całego serduszka! ❤ Zarówno Kasia jak i Basia wykazują się anielską...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

Polecam z całego serca! wątek zamknięty Na lepszą instruktorkę niż Pani Kasia z OSK Kate nie można trafić!...
~Kitsune
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Szkółka marzeń :) wątek zamknięty Z całego serducha polecam osk Kate ;) W szczególności p.Kasię i p.Basię,...
~Rafon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Polecam!! wątek zamknięty Z uśmiechem na twarzy, polecam Osk Kate Rzetelne podejście do sprawy, kurs...
~Piotras
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Najlepsza Instruktorka Jazdy Kasia wątek zamknięty Bardzo polecam instruktorke Kasia i jej szkołę! Potrafi zmotywować nawet...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Osk Kate wątek zamknięty Polecam OSK Kate, świetna i profesjonalna nauka jazdy, dzięki doświadczonym...
~Krzysztof Bąkowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Najlepsza szkoła jazdy wątek zamknięty Polecam wszystkim ja właśnie zdałam za pierwszym razem radość ogromna!! Ale...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Najlepsza Szkoła Jazdy wątek zamknięty Polecam OSK KATE najlepsza szkoła jazdy, Kasia i Basia dwa różne charaktery...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Polecam serdecznie wątek zamknięty Pani Kasia bardzo dobra instruktorka - można z nią pogadać o wszystkim -...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Najlepsza szkoła! wątek zamknięty Bardzo bardzo polecam! Dwie instruktorki, bardzo różne charakterami od...
~Ida
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Bardzo pozytywna opinia wątek zamknięty Polecam OKS Kate :) Rewelacyjna, bezstresowa atmosfera podczas jazd :) Pani...
~Podgórska Wioletta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Najlepsza Instruktorka Kasia :-)))) wątek zamknięty Bardzo polecam Instruktorkę Kasię i Jej szkołę! Jak nikt potrafi zmotywować...
~Joanka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Najlepsza! wątek zamknięty Jeździłam z kilkoma instruktorami, jednak pani Kasia okazała się najlepszą. W...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Lepiej nie można trafić :-) wątek zamknięty Lepiej nie można trafić niż do OSK KATE :-) profesjonalne podejście...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry