Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr Sikorski - opinia wątek zamknięty Bardzo miła , kompetentna obsługa Pani Aleksandry
~Piotr Sikorski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Izabela Gwizdała - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma, bardzo miła atmosfera i obsługa. Zawsze służą...
~Izabela Gwizdała
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Tomasz N. - opinia wątek zamknięty Współpracę z Panią Anią oceniam bardzo wysoko na każdym etapie. Bardzo dobry...
~Tomasz N.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Mar - opinia wątek zamknięty Dobra profesjonalna firma ,pomoże ,doradzi,sprzeda
~Mar
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Szymon - opinia wątek zamknięty Super podejście do klienta!!! Pani Aleksandra bardzo profesjonalna!!!
~Szymon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Witam serdecznie, muszę przyznać że jestem pod wrażeniem profesjonalizmu,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Agnieszka B jest super posrednikiem
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Magdalena Forma - opinia wątek zamknięty Pani Agnieszka Borysewicz to bardzo profesjonalna osoba w kontakcie z...
~Magdalena Forma
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Staszek - opinia wątek zamknięty Konkretnie, merytorycznie, miło i szybko! Polecam wszystkim którzy chcą...
~Staszek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Ludmiła Borysiuk - opinia wątek zamknięty Profesjonalne i życzliwe podejście do klienta. Wysoką jakość obsługi. Polecam!
~Ludmiła Borysiuk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i pełne zaufanie. Polecam!
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Miałam okazję współpracować z Panią Anną przy transakcji sprzedaży mojego...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Profesjonalne biuro pośrednictwa Rzetelna wiedza Przemiła obsługa Polecam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność współpracować z Panią Olą przy sprzedaży dwóch mieszkań....
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2021

Kaya - opinia wątek zamknięty Chylę czoła profesjonalizmowi Pani Oli. Świetnie się z Panią współpracowało....
~Kaya
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 listopada 2021

Marta - opinia wątek zamknięty To wspaniałe uczucie, kiedy w końcu trafiasz na idealna usługę i idealną...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 listopada 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona poziomem obsługi. Pani Aleksandra przemiła, rzetelna i wie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 listopada 2021

Tadeusz - opinia wątek zamknięty Dziękuję i polecam Panią Olę - skorzystaliśmy z jej usług też z polecenia i...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Obsługa bardzo miła i sympatyczna, serdecznie polecam kontakt z Panią...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Maciek - opinia wątek zamknięty Agnieszka B. - pomocna i uśmiechnięta
~Maciek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry