Rejestracja | Logowanie
Re: FRED - stacja kontroli pojazdów - proszę o opinie.
dwa auta tam naprawiałem zawieszenie, hamulce i jestem zadowolony
Cytat: ukryj cytat
Odpowiedź
Autor