Odpowiadasz na:

Re: osb

Podobno mają problemy na budowie... zastanawiałem sie nad kupnem u nich ale poczekam na pierwszych właścicieli i zobaczę jak wyglądają mieszkania gotowe. Wiadomo moze cos kiedy będą u nich odbiory?

Podobno mają problemy na budowie... zastanawiałem sie nad kupnem u nich ale poczekam na pierwszych właścicieli i zobaczę jak wyglądają mieszkania gotowe. Wiadomo moze cos kiedy będą u nich odbiory?

zobacz wątek
8 lat temu
~ciekawski

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry