Odpowiadasz na:

Smrodek

Rozumiem nie przeszkadza? Strefa barbecue na śmietniku , No re we la cja ^^ kto pisze te głupoty ?!

Rozumiem nie przeszkadza? Strefa barbecue na śmietniku , No re we la cja ^^ kto pisze te głupoty ?!

zobacz wątek
8 lat temu
~

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry