Odpowiadasz na:

Polecam !

Kilka dni temu odebrałem zamówione pod koniec Marca BMW X5 30d z 2017. Wszystko rzetelnie i na czas. Skorzystałem co prawda z mojego leasingu , ale oferta ubezpieczenia jak najbardziej super.

Kilka dni temu odebrałem zamówione pod koniec Marca BMW X5 30d z 2017. Wszystko rzetelnie i na czas. Skorzystałem co prawda z mojego leasingu , ale oferta ubezpieczenia jak najbardziej super.

zobacz wątek
8 lat temu
~Seidorf / Martyn

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry