Odpowiadasz na:

Polecam

Serdecznie polecam ten warsztat! Chłopaki stają na głowie,żeby wszystko zrobić jak najszybciej. Korzystałam kilka razy z różnymi autami i ma pewno dalej będę korzystać.

Serdecznie polecam ten warsztat! Chłopaki stają na głowie,żeby wszystko zrobić jak najszybciej. Korzystałam kilka razy z różnymi autami i ma pewno dalej będę korzystać.

zobacz wątek
8 lat temu
~Monika

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry