Odpowiadasz na:

Sadyl, weź się, lata 80-te były pół wieku temu xD

Sadyl, weź się, lata 80-te były pół wieku temu xD

zobacz wątek
6 lat temu
~MtF

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry