Odpowiadasz na:

Mateusz - opinia

Szczerze polecam! Szybkie dobre i rzetelne przygotowanie na kat.A przez najlepszego instruktora Pana Rafała ! Egzamin zaliczony za pierwszym podejściem

Szczerze polecam! Szybkie dobre i rzetelne przygotowanie na kat.A przez najlepszego instruktora Pana Rafała ! Egzamin zaliczony za pierwszym podejściem

zobacz wątek
4 lata temu
~Mateusz

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry