Odpowiadasz na:

Maciej - ocena

byłem na śniadaniu. smaczne i miła obsługa. polecam

byłem na śniadaniu. smaczne i miła obsługa. polecam

zobacz wątek
2 lata temu
~Maciej

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności