Odpowiadasz na:

Monika - ocena

Zdecydowanie polecam to miejsce, przepyszne śniadania, urozmaicone smaki i miła obsługa.
Blisko centrum, wszędzie blisko:)

Zdecydowanie polecam to miejsce, przepyszne śniadania, urozmaicone smaki i miła obsługa.
Blisko centrum, wszędzie blisko:)

zobacz wątek
2 lata temu
~Monika

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności