Odpowiadasz na:

Re: Czy jest więcej poszkodowanych ?

Ja też chętnie dołączę do zbiorowej skargi.

Ja też chętnie dołączę do zbiorowej skargi.

zobacz wątek
2 lata temu
~Klaudia

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry