Odpowiadasz na:

Angelika - ocena

Najlepsi barmani, najlepszy klimat, najlepsze miejsce w Gdyni! Top top!!

Najlepsi barmani, najlepszy klimat, najlepsze miejsce w Gdyni! Top top!!

zobacz wątek
2 lata temu
~Angelika

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry