Odpowiadasz na:

Marzeniem byłoby tam zamieszkać

Piękny projekt. Marzeniem byloby tam zamieszkać albo mieć pracownię.

Piękny projekt. Marzeniem byloby tam zamieszkać albo mieć pracownię.

zobacz wątek
1 rok temu
~

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry