Krzysztof Zarecki - ocena
Wymiana oleju i filtra, wszystko sprawnie. Kolejny raz jestem zadowolony. Polecam ten watsztat
Wymiana oleju i filtra, wszystko sprawnie. Kolejny raz jestem zadowolony. Polecam ten watsztat
zobacz wątek
1 rok temu
~Krzysztof Zarecki