Odpowiadasz na:

No i gratuluję technicznego poziomu wystawy. W mojej ocenie jest naprawdę wysoki

No i gratuluję technicznego poziomu wystawy. W mojej ocenie jest naprawdę wysoki

zobacz wątek
11 miesięcy temu
~

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry