Odpowiadasz na:

Re: OGRZEWANIE

na oko od 35 tyś wzwyż

robię akurat kociol + zasobnik CO + grzejniki + instalacja jest dwadzieścia z górką. u ciebie dochodzą solary, kocioł na śmieci.

na oko od 35 tyś wzwyż

robię akurat kociol + zasobnik CO + grzejniki + instalacja jest dwadzieścia z górką. u ciebie dochodzą solary, kocioł na śmieci.

zobacz wątek
13 lat temu
~aj

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry