Re: OGRZEWANIE
na oko od 35 tyś wzwyż
robię akurat kociol + zasobnik CO + grzejniki + instalacja jest dwadzieścia z górką. u ciebie dochodzą solary, kocioł na śmieci.
na oko od 35 tyś wzwyż
robię akurat kociol + zasobnik CO + grzejniki + instalacja jest dwadzieścia z górką. u ciebie dochodzą solary, kocioł na śmieci.
zobacz wątek