Odpowiadasz na:

ALLCON

Mieszkam juz cztery lata.Jest swietnie.Dobry dojazd do centrum,blizko przystanek autobusowy,zakupy w Biedronce i Zabce.Cisza i spokoj.

Mieszkam juz cztery lata.Jest swietnie.Dobry dojazd do centrum,blizko przystanek autobusowy,zakupy w Biedronce i Zabce.Cisza i spokoj.

zobacz wątek
12 lat temu
~witold1954

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry