Odpowiadasz na:

Dorota M. - opinia

Cudowne miejsce! Korzystam z usług gabinetu Alloa od kilkunastu lat i uważam, że to miejsce nie ma sobie równych na mapie Trójmiasta. Wiedza i doświadczenie Pani Beaty oraz fantastyczne... rozwiń

Cudowne miejsce! Korzystam z usług gabinetu Alloa od kilkunastu lat i uważam, że to miejsce nie ma sobie równych na mapie Trójmiasta. Wiedza i doświadczenie Pani Beaty oraz fantastyczne umiejętności sprawiają, że można czuć się w Jej rękach absolutnie bezpiecznie. A ręce ma genialne.. każdy zabieg przebiega z masażem twarzy- nigdy nigdzie nie doświadczyłam takiego relaksu! Atmosfera jest bardzo przyjazna, po przekroczeniu progu tego gabinetu od razu zauważa się cudowny klimat: w powietrzu roztacza się delikatna woń olejków zapachowych a w tle sączy się dyskretna niespieszna muzyka.
Gabinet proponuje szeroką gamę zabiegów na twarz i na ciało- wszystkie dokładnie opowiedziane przez Właścicielkę. I co równie ważne- stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Śmiem twierdzić, że takiej obsługi i efektów za relatywnie "normalną" cenę nie ma nigdzie.
W dodatku przy użyciu tylko i wyłącznie naturalnych i sprawdzonych przez Panią Beatę kosmetyków.
Ostatnio korzystałam z masażu Kobido- absolutny odlot!
Z całego serca polecam to miejsce!

zobacz wątek
11 miesięcy temu
~Dorota M.

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry