Odpowiadasz na:

była uczennica 2019-2021 - opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę językową Ambit. Cudowni nauczyciele. Podchodzą z pasją do każdego ucznia. Zajęcia w niewielkich grupach dzięki czemu każdy może poczuć się wyróżniony i ma... rozwiń

Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę językową Ambit. Cudowni nauczyciele. Podchodzą z pasją do każdego ucznia. Zajęcia w niewielkich grupach dzięki czemu każdy może poczuć się wyróżniony i ma możliwość trenowania swoich umiejętności oralnych. Do gustu szczególnie przypadła mi blond nauczycielka. Zawsze uśmiechnięta, potrafiła zarazić swoim entuzjazjem nawet najbardziej wymagających uczniów. Czułam, że moje postępy były na bieżąco monitorowane. Wiedzę potrafiłam przyswoić w naturalny sposób, z dużą dozą zakiekawiania i zabawy poprzez naukę. Nieprawdopodobne jest to, jak szybko mijają zajęcia. Lektor zabierał nas w świat, w którym innaczej płynął czas.
Dzięki zajęcią w Ambit płynnie posługuję się jezykiem angielskim i wyjazd do Wielkiem Brytanii nie stanowił dla mnie problemu. Aktualnie pracuję na stanowisku kierowniczym w nowoprosperującej firmie w Londynie, a swoim poziomem angielskiego mogę zawsztydzić niejednego brytyjczyka.
Pozdrawiam i dziękuję całemu zespołowi.

zobacz wątek
2 lata temu
~była uczennica 2019-2021

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry