Odpowiadasz na:

Prawdziwy klient - opinia

Zdecydowanie nie polecam współpracy. Brak profesjonalizmu na każdym etapie. Niekompetentni ludzie, którzy nie biorą odpowiedzialności za słowa. Brak terminowości. Inwestycje opóźnione nawet o rok -... rozwiń

Zdecydowanie nie polecam współpracy. Brak profesjonalizmu na każdym etapie. Niekompetentni ludzie, którzy nie biorą odpowiedzialności za słowa. Brak terminowości. Inwestycje opóźnione nawet o rok - zapraszamy na osiedlową!
Deweloper zasłania się pandemią i siłą wyższą, urzędami, jednak kiedy media zostały podłączone do zakończenia inwestycji brakuje właśnie prac wykonanych przez dewelopera - brak ogrodzeń, drogi, istne śmietnisko na terenie inwestycji bo oszczędzają na kontenerach, toy toy na działce klienta i darmowy parking dla swoich ekip na działkach klientów- bo nie ma ogrodzeń.
Jakość wykonania domów bardzo słaba: przeciekające okna, woda wlewająca się garażem, pozapychane kominy i zamoczone ściany, szyby w oknach z ubytkami - to tylko niektóre z wad budynków budowanych po taniości.
Laurki wystawione przez "znajomych królika" nie mają nic wspólnego z opiniami klientów firmy.
Brak szacunku do klientów, brak odpowiedzi na maile, absolutny brak pokory do własnych błędów.
I zablokowanie możliwości dodawania zdjęć w komentarzach na fb, żeby przypadkiem klienci nie umieszczali tam swoich zdjęć, aby pokazać jak na prawdę buduje domy 3city. Nie polecam!

zobacz wątek
1 rok temu
~Prawdziwy klient

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry