Odpowiadasz na:

Karol Kochanowski - opinia

Kontakt z firmą był świetny do momentu podpisania umowy i wpłaty zaliczki. Później przyszedł etap realizacji - kilkukrotne przekładanie np. terminu instalacji przepustów w stropie itp. Wiele... rozwiń

Kontakt z firmą był świetny do momentu podpisania umowy i wpłaty zaliczki. Później przyszedł etap realizacji - kilkukrotne przekładanie np. terminu instalacji przepustów w stropie itp. Wiele niedoróbek typu odwrotnie zamontowane kolanko od skroplin klimatyzacji, przewody do manipulatorów wyprowadzone na różnych wysokościach, nie używanie koronek do wywiercania otworów itp.. Ciągłe prośby z naszej strony o dopięcie poszczególnych tematów jak np. poprowadzenie do końca rury od cichego okapu itp. Panowie przyjeżdzali na 2-3h po czym znikali i tak w kółko. Zamiast dopiąć temat w ciągu kilku dni, to rozciągali to na przestrzeń kilku miesięcy.
Klimatyzacja miała zostać skończona w Styczniu, tymczasem mamy już Maj. Rekuperator miał być zainstalowany w Marcu (Pan Łukasz doskonale wiedział kiedy się wprowadzamy). Wszystkie sprzęty opłacone z góry kilka miesięcy temu. Termin montażu mamy wyznaczony na końcówkę czerwca....Sprzęt miał dojechać wg informacji, którą udało nam się nareszcie uzyskać, w zeszłym tygodniu, a dalej nie mamy ani sprzętu, ani pieniędzy.

zobacz wątek
4 miesiące temu
~Karol Kochanowski

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry