Odpowiadasz na:

Ula i Edek - opinia

Ula i Edek - opinia
Mieszkamy w Warszawie, a remont mieszkania przeprowadzaliśmy w Gdańsku. Ze względu na obecną sytuację covidową, od dnia podpisania umowy do dnia odbioru nie mieliśmy... rozwiń

Ula i Edek - opinia
Mieszkamy w Warszawie, a remont mieszkania przeprowadzaliśmy w Gdańsku. Ze względu na obecną sytuację covidową, od dnia podpisania umowy do dnia odbioru nie mieliśmy osobistego kontaktu z firmą. Cała skomplikowana operacja przebiegała mailowo i telefonicznie..
ZoomProjekt powierzyliśmy kompleksowy remont 31 metrowego lokalu. Już po wstępnych projektach zorientowaliśmy się, że wybór firmy, to strzał w dziesiątkę. Doskonały kontakt, doradztwo, cierpliwość i spokój to cechy profesjonalnego podejścia do klienta. Wizualizacje projektów z proponowanymi materiałami i kolorystyką pozwoliły nam podjąć końcowe decyzje. Pomocą wykazali się również w załatwianiu formalności urzędowych. To, co zobaczyliśmy przy odbiorze mieszkania, przerosło nasze oczekiwania. Fachowość prac wykończeniowych, dokładność, estetyka i przestrzeń, jaką stworzyli na małej powierzchni zasługują na słowa uznania.
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić współpracę z Zoom Projekt, gdyż profesjonalizm i zaangażowanie prezentuje na najwyższym poziomie.

zobacz wątek
2 lata temu
~Ula i Edek

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry