Odpowiadasz na:

weteranka - opinia

Szkoła, do której chodzę to miejsce, które tworzą życzliwi ludzie. To osoby pozytywnie nastawione do młodzieży, wykazujące troskę o młodego człowieka. W SP21 dzieci i młodzież mają możliwość... rozwiń

Szkoła, do której chodzę to miejsce, które tworzą życzliwi ludzie. To osoby pozytywnie nastawione do młodzieży, wykazujące troskę o młodego człowieka. W SP21 dzieci i młodzież mają możliwość wszechstronnego rozwoju - zarówno umysły ścisłe, jak i humanistyczne.

Zaczynając od pracowników administracyjnych, a kończąc na nauczycielach, z każdej strony można liczyć na pomoc. Zapewne są rzeczy, które można by poprawić, jednak mam doświadczenie, że po rozmowie z Panią Dyrektor zawsze uda się wspólnie znaleźć rozwiązane przedstawionego problemu.

W szkole można znaleźć profesjonalną pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Pedagogów, którzy potrafią wysłuchać, doradzić i pomóc w trudnych sytuacjach, które mogą być udziałem uczniów.

SP21 w Gdyni to społeczność, gdzie ważne jest budowanie pozytywnych relacji pomiędzy uczniami, rodzicami, nauczycielami, pracownikami szkoły i to się w większości przypadków udaje.

zobacz wątek
1 rok temu
~weteranka

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry