Odpowiadasz na:

Stała klientka - opinia

Z przykrością muszę stwierdzić: stanowczo nie polecam. piszę "z przykrością", bo korzystałam z restauracji od samego jej istnienia jeszcze w Sopocie. W Gdyni, był to ulubiony lokal znajomych,... rozwiń

Z przykrością muszę stwierdzić: stanowczo nie polecam. piszę "z przykrością", bo korzystałam z restauracji od samego jej istnienia jeszcze w Sopocie. W Gdyni, był to ulubiony lokal znajomych, bywaliśmy tam grupami w weekendy i wpadając na posiłek w ciągu tygodnia. W wakacje zaprosiłam gości na obiad i... wielkie rozczarowanie! Dałam szansę sobie raz jeszcze zapraszając znajomego po sezonie wakacyjnym (piątek), który 25 lat mieszka w Rzymie i lubi dobrze zjeść i... najadłam się tylko wstydu. W dniu wczorajszym (sobota) świętowaliśmy z rodziną małą uroczystość i.... znów wielkie rozczarowanie. Podsumowując wizyty w restauracji:
1. Bardzo długie oczekiwanie na posiłek - około 1 godz.
2. Obsługa miła, ale nie zainteresowana gośćmi jakby zapomnieli, trudno domówić przy długim czekaniu, nie ogarniają większej ilości osób.
3. Dania nie są przyprawione, mdłe jakby w każdym czegoś brakowało.
4. Kawa chłodna, podana po deserze... zamawiana oczywiście razem z nim.
5. Danie spoza karty - miało być spagetti z sosem pomidorowym, cebulką i prosciutto - były twarde rurki z sosem pomidorowym bez dodatków (oddane).
6. Na tarasie poza sezonem zimno.
To była moja ostatnia wizyta w tym lokalu - szkoda

zobacz wątek
1 rok temu
~Stała klientka

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry