Odpowiadasz na:

Marta - opinia

Z panią Agatą odchudzałam się od lutego do listopada 2022 - szlo mi różnie, ale w ostateczności udało się osiągnąć założony cel. Dodatkowym utrudnieniem były problemy jelitowe, przez które nie mogę... rozwiń

Z panią Agatą odchudzałam się od lutego do listopada 2022 - szlo mi różnie, ale w ostateczności udało się osiągnąć założony cel. Dodatkowym utrudnieniem były problemy jelitowe, przez które nie mogę jeść części rzeczy. Pani Agata była niesamowicie cierpliwa i empatyczna, ale potrafiła postawić do pionu w gorszych czasach kiedy zaczynałam się poddawać. Zawsze, gdy tylko mogła, próbowała iść mi na rękę jeśli chodzi o produkty/dania, proponowała zamienniki i starała się jak mogła żeby odstawienie cukru (co było dla mnie najtrudniejsze) było dla mnie jak najmniej dramatyczne. Prócz schudnięcia z naszej współpracy wyniosłam pakiet wiedzy na temat mojej relacji z jedzeniem i ciałem i porcję tipów, które będą mogła wykorzystać w przyszłości. Ogromny plus za ludzkie odpowiedzi na pytania i tłumaczenie laikowi skomplikowane dietetyczne zawiłości.
Jako osoba, która była pierwszy raz w życiu na diecie, serdecznie polecam! Dużo empatii, zrozumienia i wsparcia w gorszych momentach.

zobacz wątek
1 rok temu
~Marta

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry