Odpowiadasz na:

Nowy jeździec, jechał motocyklem do domu

Jestem nowy w motocyklach i niedawno kupiłem swój pierwszy motocykl w zeszłym tygodniu. Jest to Kawasaki Vulcan 900 Classic z 2011 roku. Zostawiłem to u dealera, ponieważ brałem MSF w ten weekend,... rozwiń

Jestem nowy w motocyklach i niedawno kupiłem swój pierwszy motocykl w zeszłym tygodniu. Jest to Kawasaki Vulcan 900 Classic z 2011 roku. Zostawiłem to u dealera, ponieważ brałem MSF w ten weekend, który zdałem! Do dzisiejszego dnia byłem trochę zdenerwowany jazdą do domu z moim ograniczonym doświadczeniem, ale po przejechaniu bocznymi uliczkami wiedziałem, że wszystko będzie w porządku i pojechałem do domu rowerem.

Ogólnie rzecz biorąc, była to spokojna jazda i udało mi się utrzymać ją na ulicach. Znam ten obszar naprawdę dobrze, więc to też był plus. Głównie chciałem to opublikować, aby dodać do tego tematu. Czytałem wiele pomocnych treści na ten temat. Myślę, że najbardziej pomogło mi to, że mam sporo doświadczenia życiowego. Jestem młody, mam 28 lat, ale powiedziałem, że przez 5 lat jeździłem ciągnikiem terenowym z przyczepą w USA, więc ta pierwsza przejażdżka była niczym w porównaniu z moją pierwszą samotną podróżą w wieku 21 lat jako kierowca ciężarówki. Po prostu jedź swoją przejażdżką, a jeśli nie czujesz się bezpiecznie, nie rób tego. Czekamy na to nowe życie na motocyklu. Już dawno nie miałem tak szerokiego uśmiechu.

zobacz wątek
2 miesiące temu
julunyeti

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry