Odpowiadasz na:

Julia - opinia

Pani Jolanta jest sympatyczną, miłą osobą. Jednak dla mnie terapeuta powinien także mieć pewność siebie w ciele i posiadać umiejętności patrzenia w oczy i nie oceniania innych terapeutów u których... rozwiń

Pani Jolanta jest sympatyczną, miłą osobą. Jednak dla mnie terapeuta powinien także mieć pewność siebie w ciele i posiadać umiejętności patrzenia w oczy i nie oceniania innych terapeutów u których byłam, a także relacji w których byłam lub jestem i moich doświadczeń traumatycznych. Słyszałam w głosie Pani Jolanty irytację i zniecierpliwienie, a uważam, że terapeuta powinien odsuwać swoje emocje na bok i nauczyć się po prostu zachować spokój, bo ja czułam się ze swoimi doświadczeniami jeszcze gorzej.
Ja przeszłam już naprawdę wiele technik, dlatego może sama hipnoza nie jest dla mnie niczym szczególnym.

Sama hipnoza jest po prostu medytacją i polecam ją osobom, które nie medytują na codzień. Jednak dla osób, które to robią nie będzie bardziej głębokim doznaniem. To co zobaczyłam i poczułam rzeczywiście mi pomogło w tamtym momencie, ale w równym stopniu co wglądy, które robię w domu z medytacją prowadzoną lub pracując ze swoimi snami. Cena za 1,5h sesje jest zdecydowanie za wysoka, bo nie wnosi nic więcej niż sesja u terapeuty.

zobacz wątek
1 rok temu
~Julia

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry