Odpowiadasz na:

Krzysztof - opinia

Debiut I ,Pruszcz Gd
Nieumiejętność zarządzania, kumoterstwo między członkami zarządu . Od kilku lat spokojnie proszę o rozwiązanie np.problemu właścicieli sikających piesków ok. 0,7 m od... rozwiń

Debiut I ,Pruszcz Gd
Nieumiejętność zarządzania, kumoterstwo między członkami zarządu . Od kilku lat spokojnie proszę o rozwiązanie np.problemu właścicieli sikających piesków ok. 0,7 m od drzwi wejściowych do budynku i tuż pod kamerą. Członkowie Zarządu niepotrafią lub świadomie nie chcą rozwiązywać problemów , lub ...tak jak p.Anioł z filmu ,,Alternatywy 4" ...,IQ ?
Co ciekawsze na zdjęciach z kamery, uwiecznione zostały sikające pieski członkini zarządu i ....no właśnie zgadujcie zainteresowani ...NIC.
W hali garażowej pod budynkiem obligatoryjnie powinno być miejsce dla inwalidy i było .Okazało się że wobec nowych przepisów powinno zostać uzupełnione przemalowaniem i ... zarząd zaproponował podjęcie uchwały o wynajęciu tego miejsca za pieniądze -likwidacji miejsca dla inwalidy.
czy jest jakaś siła na tę głupoto/bezczelność ?! Zebranie wspólnoty i odwołanie tego tworu ? niemożliwe bo mieszkańcy już w swojej bezsilności zobojętnieli i marnowanie czasu na powyższe propozycje uchwał i brak działania w sprawach podstawowych -nie dają nadziei na osiągnięcie czegokolwiek. Z tego FAKTU korzystają owe c..n..ki
ps. Dziesiątki maili, dziesiątki zdjęć z 3 lat dokumentujących nieudolnoś

zobacz wątek
1 rok temu
~Krzysztof

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry