Odpowiadasz na:

marek flisikowski - opinia

W dniu wczorajszym zamówiliśmy Flash Taxi z którym jeździmy już ok 100 razy . Wiozla nas Pani Maja z Flash Taxi, wykazujac się dużym profesjonalizmem jeśli chodzi o poruszanie się autem po mieście.... rozwiń

W dniu wczorajszym zamówiliśmy Flash Taxi z którym jeździmy już ok 100 razy . Wiozla nas Pani Maja z Flash Taxi, wykazujac się dużym profesjonalizmem jeśli chodzi o poruszanie się autem po mieście. Jednocześnie okazała się być osoba przesympatyczna , zabawiając nas rozmowa podczas trwania kursu. Wnioskujemy o przyznanie jej premii lub ewentualnie podwyżki pensji a może nawet awansu w jej karierze zawodowej. Ale to już będzie decyzja Szefostwa Firmy.
Jednocześnie chcemy też pochwalić przesympatyczna Pania Paulinę która wczoraj pracowała przyjmując zamówienia telefonicznie od klientów. Również wnioskujemy wynagrodzenie tejze Pani za jej ciężka pracę która wykazała się profesjonalizmem podczas rozmowy że mna. Myślę że Prezes Tejze Korporacji może być dumny mając taka załogę.

Zadowoleni stali klienci

Marek i Anna

Ps.

Chce jeszcze pochwalić kierowcę Mariusza który wiózł mnie w dn 27.05.2023 z Wrzeszcza do Gdansk Chełm. Mariusz okazał się również osoba przesympatyczna i kompetentną w swoim niełatwym zawodzie.

zobacz wątek
8 miesięcy temu
~marek flisikowski

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry