Odpowiadasz na:

Nie jest to łatwe ani przyjemne wystawiać negatywną opinię w internecie, ale niestety takie nieprofesjonalne podejście należy piętnować i najlepiej gdyby podobnie działające firmy zniknęły z... rozwiń

Nie jest to łatwe ani przyjemne wystawiać negatywną opinię w internecie, ale niestety takie nieprofesjonalne podejście należy piętnować i najlepiej gdyby podobnie działające firmy zniknęły z rynku.

Schody skrzypią od samego początku, dosłownie każdy stopień, spasowanie elementów pozostawia, delikatnie mówiąc, wiele do życzenia. Właściciel uznał reklamację, cyt. "Zrobię nowe schody, a te postawię u mnie na ekspozycji".
To było parę lat temu, od tego czasu oczywiście nie odbierał telefonów, wizyty w siedzibie też nic nie dały. Przy okazji niedawnego remontu ponowiliśmy kontakt, o dziwo udało nam się dodzwonić, podobnie jak wcześniej, właściciel obiecał naprawę schodów najpóźniej do końca września. Jak można się domyślić od tego czasu już nie odbiera, w siedzibie firmy też nigdy go nie można zastać.

Podsumowując, firmę WIR można opisać w 3 punktach:
- brak fachowości
- brak profesjonalizmu
- złe podejście do klienta

zobacz wątek
1 rok temu
~Arek

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry