Odpowiadasz na:

Ciekawie, ale stanowczo zbyt drogo!!!

Osiedle znajduje się dokładnie pomiędzy ruchliwą ulicą Warszawską a Nową Łódzką, z nową linią tramwajową - ostatnia posesja graniczy z ekranami dźwiękochłonnymi. Ponadto w bardzo bliskiej... rozwiń

Osiedle znajduje się dokładnie pomiędzy ruchliwą ulicą Warszawską a Nową Łódzką, z nową linią tramwajową - ostatnia posesja graniczy z ekranami dźwiękochłonnymi. Ponadto w bardzo bliskiej odległości Lidl, NETTO, Biedronka, stacje benzynowe i myjnie samochodowe, a więc miłośnicy spokoju i ciszy we własnym małym domku raczej nie będą zachwyceni. Zaplanowano stosunkowo duży garaż (zmieści nie tylko samochód, ale i np.rowery). Jednak na dole bardzo mało miejsca jest na aneks kuchenny, zaś w wc nie zmieści się już prysznic :-((. Na II poziomie są 3 pokoje o zróżnicowanej wielkości - najmniejszy wydaje się trochę zbyt mały. Za to łazienka - spora i ustawna. Na III, poddaszowej kondygnacji można ewentualnie zrobić drugą łazienkę (przydałoby się w niej jednak dodatkowe okno połaciowe) i od biedy - dwa małe pokoiki (plusem jest zaplanowanie tu aż 6 okien połaciowych).
Inwestycja byłaby godna uwagi, gdyby nie stanowczo odstraszająca cena. Może dlatego nikomu nie znany deweloper nie znalazł jeszcze nabywców?

zobacz wątek
9 lat temu
~Ency

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry