Odpowiadasz na:

Miejsce z klimatem

W końcu w Sopocie jest miejsce gdzie bez skrępowania i swobodnie można wypić Małe Piwko ;) Polecam wszystkim, którzy cenią przyjazny klimat. Chcesz porozmawiać ze znajomymi, wygodnie usiąść na... rozwiń

W końcu w Sopocie jest miejsce gdzie bez skrępowania i swobodnie można wypić Małe Piwko ;) Polecam wszystkim, którzy cenią przyjazny klimat. Chcesz porozmawiać ze znajomymi, wygodnie usiąść na kanapie, miło spędzić czas - to miejsce jest dla Ciebie.
Byłem tam pierwszy raz ale na pewno jeszcze wrócę. Lokal fajnie urządzony. Pierwsza sala może trochę w stylu męskim (plakaty bokserów, piłkarzy) ale Paniom na pewno spodoba się tkanina na meblach oraz poduszki na kanapach ;)

Można przyjść i obejrzeć wydarzenia sportowe - duży telewizor na ścianie.

Po schodach wchodzi się do drugiego pomieszczenia. Góra zrobiła na mnie jeszcze lepsze wrażenie. Więcej prywatności. Klimatu dodaje kominek oraz duże, miękkie pufy podłogowe. Uwaga! na górze można palić papierosy.

Odnośnie asortymentu. Świetnie! Duży wybór piw, m.in. Łomża, Perła, Książęce, Warka. Ceny najniższe w Sopocie. Łomża 0,5 z butelki 5 zł Z nalewaka można zamówić Warkę 1L za 9 zł Barman podaje w dużym kuflu :) Oczywiście jakieś drinki i inne napoje też są. A jak ktoś zgłodnieje to może zamówić orzeszki, popcorn albo śledzika ;)

Polecam, polecam i jeszcze raz POLECAM!!

zobacz wątek
12 lat temu
~Giwap

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry