Odpowiadasz na:

UWAGA

Witam
Jestem właśnie po pierwszym spotkaniu lokatorów Bloku i musze podzielić się ciekawymi informacjami, które na pewno zainteresują przyszłych nabywców !!! PRZESTRZEGAM ZATEM... rozwiń

Witam
Jestem właśnie po pierwszym spotkaniu lokatorów Bloku i musze podzielić się ciekawymi informacjami, które na pewno zainteresują przyszłych nabywców !!! PRZESTRZEGAM ZATEM WSZYTSKICH !!!
Okazało się, iż Zarządem Wspólnoty Bloku przy ul. Rzeczypospolitej 2 (bloki firmy robyg), jest Firma której reprezentantem jest ta sama osoba z którą był podpisany AKT notarialny ( Czyli ROBYG ) Firma ta ( Zarząd Wspólnoty) od razu wybrała Administratora, którego stawki są mega wysokie !! i teraz najlepsze - na Spotkaniu dowiedzieliśmy się że aby zmienić zarząd musi być ponad 50% głosów w obecności NOTARISZA.
Oczywiście Dyrektor firmy Administrującej budynkiem w garniturku, wyżalonymi włoskami, oraz aparycją w stylu Biedronia patrzył na nas szyderczo i mówi : proszę Państwa wszystko to jest zgodnie z prawem . oczywiście widział że : co z tego że stawki są mega wysokie jak i tak my szaraczki nie odwołamy jego firmy !!
W Zarządzie bloku nie ma ani jednego mieszkańca ( przynajmniej na spotkaniu go nie było ) , A o odwołaniu mega drogiego administratora decyduje Zarząd a nie mieszkańcy.
MIESZKANCY nie mają wpływu w ogóle na ADMISTRTORA ponieważ powoła go Zarząd i suma summarum wychodzi że kupując mieszkanie w ROBYGU nie masz nic do powiedzenia( nie licząc jakiś tam uchwał typu czy chcesz mieć wieszaki na rower lub krzaczek przed blokiem ) a czynsz za mieszkanie 55 m to ok 600 zł !!!! NIE POLECAM jak bym o tym wiedział W życiu bym nie kupił tam mieszkania !!!
JA CZUJE SIĘ OSZUKANY
PS. Już nie długo powstanie FORUM i zachęcam do czytania

zobacz wątek
7 lat temu
~LOKATOR

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry