Odpowiadasz na:

Re: Koszykówka w Gdańsku

Też jestem zainteresowany tylko muszę się wykurować do świąt a potem śmiało. grd23@poczta.fm

Też jestem zainteresowany tylko muszę się wykurować do świąt a potem śmiało. grd23@poczta.fm

zobacz wątek
13 lat temu
~kryss

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry