Odpowiadasz na:

JĘDREK GDYNIA GRABÓWEK

Ja również polecam gorąco OSK Jędrek. Ja akurat uczęszczałam na zajęcia do instruktora p.Marka i zdałam za 1 razem! Moja kuzynka po kilku latach postanowiła ponownie podejść do egzaminu, po kilku... rozwiń

Ja również polecam gorąco OSK Jędrek. Ja akurat uczęszczałam na zajęcia do instruktora p.Marka i zdałam za 1 razem! Moja kuzynka po kilku latach postanowiła ponownie podejść do egzaminu, po kilku nieudanych próbach i z Panem Markiem również zdała za 1 razem. Właściwie całą rodziną zaufaliśmy "Jędrkowi" i wszyscy nowi kierowcy rodzą się właśnie tam. Ceny są niewygórowane, niedaleko ośrodka jest stacja SKM i przystanek ZKM.
A co do Pana Marka? Sympatyczny, cierpliwy, mający głowę na karku Pan, można z nim porozmawiać na każdy temat. W samochodzie zawsze było nienagannie czysto. Między innymi maglował ze mną te miejsca, które obowiązywały na egzaminie. Jak czegoś nie rozumiesz, stara się rozrysować wszystko na spokojnie i pokazać jeszcze kilka razy. Kiedy moja nauka jazdy dobiegała końca, p. Marek zrobił mi nawet egzamin. :)
Polecam, polecam, polecam!

zobacz wątek
8 lat temu
~Ola

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry