Odpowiadasz na:

Wady

Mieszkam na Leśnej od kilku lat i temat agresywnych psów faktycznie jest nadal problemem. Dorośli jeszcze sobie radzą, ale dzieci raczej nikt poza teren osiedla nie wypuszcza. Ale ponieważ bramy... rozwiń

Mieszkam na Leśnej od kilku lat i temat agresywnych psów faktycznie jest nadal problemem. Dorośli jeszcze sobie radzą, ale dzieci raczej nikt poza teren osiedla nie wypuszcza. Ale ponieważ bramy wjazdowe otwierają się kilkaset razy na dobę to psy tak czy inaczej na osiedle wchodzą niezależnie od szumnej nazwy "zamknięte, chronione i monitorowane". Ochroniarze raczej za psami uganiać się nie będą.
Drugi problem to wyjazd z osiedla w godzinach szczytu. Włączenie się na ulicę Wielkopolską w kierunku obwodnicy to rosyjska ruletka. Sygnalizacja na przejściu dla pieszych niewiele zmieniła, bo to kilkadziesiąt metrów za skrzyżowaniem. A JWC dogadał się z urzędem miasta, że dojazd do osiedla będzie się odbywał od ulicy Wielkopolskiej przez Parkową do Leśnej. Po oddaniu pierwszego etapu zacznie się cyrk. Można było zrobić łącznik do Spokojnej i rozładować ruch, ale po co ? Tym bardziej, że trzeci etap budowy to w zasadzie już sąsiedztwo ze Spokojną.
Temat balkonów to prawda, ale wątpię, żeby zrobili kolejny raz takiego samego babola. Dla mnie dużo bardziej istotne jest usytuowanie tych nowych budynków względem stron świata. Proszę zwrócić uwagę, że las będzie bardzo blisko, a jest od wschodu. Czyli niby słońce do południa, ale tylko latem, bo drzewa wysokie, a od południa już ciemno, niestety. Te budynki, które mają okna na południe, to niestety raczej bardzo blisko siebie i trzeba będzie uważać, bo sąsiad zobaczy co mamy na obiad.
Podsumowując, ceny z kosmosu, a to będzie tylko zwykłe blokowisko

zobacz wątek
5 lat temu
~AG

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry